Повний перелік послуг

Зріз та видалення дерева повністю, з використанням природного нахилу

Метод видалення дерева, котрий передбачає виконання зарізу в основі стовбура в напрямку падіння дерева, являється найпростішим методом, так, як не потребує підйому спеціаліста на дерево. (Потребує достатнього простору для падіння)

Зріз та видалення дерева повністю, з використанням відтяжки (підйом та встановлення виконує альпініст)

Даний метод передбачає встановлення коригуючої мотузки (відтяжки) на стовбурі, на висоті мінімум половини висоти дерева, що видаляється, для контролю напрямку падіння (Потребує достатнього простору для падіння)

Зріз та видалення дерева повністю по частинах ( є можливість вільного скидання частин)

Метод видалення, який передбачає підйом спеціаліста на дерево і виконання робіт в такій послідовності: 1) знизу вверх видаляються гілки. 2) зверху вниз, частинами крижується стовбур, до повного видалення. (Даний вид передбачає вільне падіння частин дерева на землю, тому супроводжується пошкодженням ландшафту. Такий метод доцільно використовувати там, де відсутній благоустрій території, тобто відсутні газон, алеї, квітники і т.п)

Зріз та видалення дерева повністю з завішуванням ( немає можливості вільного скидання частин)

Метод видалення, який передбачає підйом спеціаліста на дерево і виконання робіт в такій послідовності: 1) знизу вверх видаляються гілки. 2) зверху вниз, частинами крижується стовбур, до повного видалення. Передбачає видалення дерева з завішуванням кожної окремої гілки/частини стовбура і обережним, м’яким спуском. Являється трудноємним та небезпечним методом видалення дерева.

Зріз та видалення верхівки дерева

передбачає видалення верхівки дерева (зниження його висоти) з метою зменшення на нього вітрового навантаження та/або зменшення навантаження на кореневу систему, зметою мінімізації ризиків пошкодження інженерних мереж (пошкодження ЛЕП) без видалення дерева повністю.

Зріз та видалення аварійного дерева

сухі, критично трухляві зразки, для видалення яких необхідні спецприлади та/або виконання робіт, пов'язаних з критичним ризиком для альпініста). Являється найбільш трудноємним та небезпечним методом видалення дерева.

Зріз та видалення дерева за допомогою спецтехніки

передбачає виконання робіт з допомогою використання автокрана/автовишки. (в такому випаду до вартості робіт альпіністів додатково нараховується вартість оренди спецтехніки, послуи з організації) доцільно використовувати при великих обсягах робіт, або ж при видаленні надвеликих екземплярів.